Yhteystiedot

Johtokunta


Puheenjohtaja

Eeva Hiltunen

rahastonhoitaja, jäsenrekisteri ja -posti, myyntiartikkelit

040 550 6561

eeva.e.hiltunen@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Miikka Hakio

maalimieoppilas, tiedotus

050 468 3458

mhakio@gmail.com

Sihteeri

Tommy Nyholm

koulutus ja koe, yleiset asiat, kiinteistövastaava, maalimiesoppilas

050 386 6624

tommy.nyholm@meslog.fi

Jäsen

Mari Renfeldt

040 416 1424

mari.renfeldt@gmail.com

Jäsen

Kari Rantanen

040 342 7088

kmt.rantanen@gmail.com

Jäsen

Yrjö Niemi

050 332 4785

y.niemi10@luukku.com


Koulutus ja muut yhteystiedot

Suojeluvastaava

Vesa Kuosmanen

040 547 4597

vesa.kuosmanen@gmail.com

Toko/Pk-haku

Noora Nurminen

040 258 5832

noora.nurminen@gmail.com

Kenttävastaava

Raimo Kuosmanen

040 724 8531

votsku@gmail.com

Näyttelyharjoitukset

Anu Salmi

anu.salmi@icloud.com

Kotisivut

Tanja Ristolainen

045 630 6540

tanja.ristolainen@gmail.com