Johtokunta ja yhteystiedot

spl.itauusimaa@outlook.com

Puheenjohtaja

Rahastonhoitaja, jäsenrekisteri/-posti, myyntiartikkelit
Eeva Hiltunen
040-550 6561
eeva.e.hiltunen@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Maalimiesoppilas, tiedotus
Miikka Hakio
050-468 3458
mhakio@gmail.com

Sihteeri, Koulutus ja koe, yleiset asiat, kiinteistövastaava, maalimiesoppilas
Tommy Nyholm
050-386 6624
tommy.nyholm@meslog.fi

Jäsen
Mari Renfeldt
040-416 1424
mari.renfeldt@gmail.com

Jäsen
Kari Rantanen
040-342 7088
kmt.rantanen@gmail.com

Jäsen
Yrjö Niemi
050-332 4785
y.niemi10@luukku.com

Koulutus ja muut yhteystiedot

Suojeluvastaava
Vesa Kuosmanen
040-547 4597
vesa.kuosmanen@gmail.com

Toko/PK Haku
Noora Nurminen
040-258 5832
nooranurminen@gmail.com

Näyttelyharjoitukset
Anu Salmi
anu.salmi@icloud.com

Kenttävastaava
Raimo Kuosmanen
040-724 8531
votsku@gmail.com

Kotisivut
Tanja Ristolainen
045-630 540
tanja.ristolainen@gmail.com

Kameravalvonnan tietosuojaseloste